Szybkie narzędzie do wykonywania rutynowej pracy

Wykonuj tą czynność automatycznie

Zadbaj o bieżące aktualizowanie swojej mapy strony XML

Szybkie narzędzie do wykonywania rutynowej pracy

Tworzenie mapy strony w języku XML jest nudnym zajęciem. Zazwyczaj jest do tego stopnie znienawidzone przez twórców stron internetowych, że generowanie nowych map strony zostaje zepchnięte na ostatnie miejsce na liście rzeczy które należy stale robić przy stronie.

Czy korzystać z narzędzia do generowania map ?

Plik mapy strony w języku XML można samodzielnie stworzyć w notatniku w Windows lub w dowolnym programie do edycji plików tekstowych. Wystarczy znać prostą składnię języka XML, który jest do złudzenia podobny z językiem HTML. Czyli tak naprawdę nie potrzebujemy żadnego narzędzia do tworzenia map strony. Jednak gdy mamy więcej niż dziesięć podstron to takie tworzenie mapy ręcznie może stać się uciążliwe. Z każdą następną edycją plik robi się coraz większy a odnalezienie konkretnych linijek coraz trudniejsze. Takie działanie może prowadzić do popełniania błędów, duplikatów lub całkowicie do pominięcia ważnych podstron.

Jakie są zalety korzystania z narzędzia do generowania map stron ?

Korzystając z gotowego narzędzia do generowania mapy strony sitemap.xml, masz pewność że nad wszystkim czuwa algorytm kilkukrotnie sprawdzający czy udało się pozyskać wszystkie adresy podstron jakie istnieją pod danym adresem WWW.

Oprogramowanie które stworzyliśmy zadba o poprawną składnię kodu XML. Zostaną pobrane i uporządkowane wszystkie podstrony. Następnie nasz program samodzielnie złoży wszystkie pozyskane informacje w jeden plik, który będzie można pobrać i umieścić na swojej stronie internetowej.

Dzięki korzystaniu z naszego narzędzia będziesz mieć zawsze aktualną mapę strony. Jest to spowodowane tym że gdy skorzystasz raz z naszego generatora sitemap.xml, zobaczysz jakie to proste i już zawsze będziesz korzystać z naszego narzędzia. To wszystko dlatego że tworzenie map strony XML, przy użyciu naszego oprogramowania, jest naprawdę proste.

Do tej pory zazwyczaj odstępowano od aktualizowania map strony z powodu konieczności ręcznego kasowania lub dodawania podstron. Teraz gdy możesz skorzystać z automatycznego generatora mapy strony w języku XML ta czynność stanie się banalnie prosta. Gdy zaczniesz korzystać z naszej strony internetowej SiteMaps24.com, będziesz mieć zawsze aktualną mapę swojej witryny. Już nigdy nie będziesz odkładać generowania nowej mapy na później.

Hosting zapewnia Tani-Host.com