Pomagaj robotom sieciowym w ich pracy

Przyśpiesz indeksowanie podstron

Zadbaj o bieżące aktualizowanie swojej mapy strony XML

Przyśpiesz indeksowanie podstron

Czy mapa strony przyśpiesza indeksowanie ?

Odpowiedź na pytanie, czy posiadanie mapy strony w języku XML przyśpiesza stronę, brzy, tak. Posiadając wygenerowaną mapę strony do pliku XML, możemy wyeksportować taki plik do głównego katalogu naszej strony internetowej, tak aby był widoczny dla robotów sieciowych. Jednocześnie można też taki plik importować do Google Search Console, dzięki czemu poinformujemy wyszukiwarkę bezpośrednio o nowych linkach.

Posiadanie wygenerowanej mapy strony w języku XML ułatwia robotom sieciowym oraz wyszukiwarce dotarcie do podstron nawet tych umieszczonych bardzo głęboko. Właśnie w tym celu zostały wymyślone mapy strony. Z jednej strony aby udostępnić wszystkie ważne linki w jednym pliku tak aby narzędzia mogły z tych informacji korzystać. Ale też z drugiej strony, aby maksymalnie ułatwić pracę narzędziom analitycznym zbierającym dane.

Gdy uda nam się wciągnąć do indeksu wyszukiwarki wszystkie podstrony to z pewnością uzyskamy najlepszy wynik dla naszej witryny internetowej. Każda osoba zajmująca się pozycjonowaniem, dobrze wie że aby cała wykonana praca przy podstronach przynosiła efekt, to te podstrony muszą być zindeksowane.

Generuj mapy strony przy pomocy naszego narzędzia do indeksowania i generowania plików sitemap.xml. Dzięki temu poprawisz indeksowanie swojej strony a tym samym poprawisz wyniki widoczności wśród konkurencyjnych stron internetowych. Szybsze indeksowanie oraz pełne indeksowanie podstron powoduje że cała włożona praca w witrynę WWW wywiera korzyści w postaci lepszej widoczności w wynikach zwracanych przez wyszukiwarki.

Pokaż robotom oraz internautom swoją stronę. Na bieżąco zlecaj generowanie mapy strony swojej witryny internetowej. Pamiętaj że aktualna mapa strony to tak naprawdę lista drogowskazów ułatwiająca indeksowanie głębokich podstron robotom sieciowym pracującym na zlecenie wyszukiwarek.

Hosting zapewnia Tani-Host.com